Finansowanie

Leasing

Zapraszamy Państwa do skorzystania ze specjalnej oferty finansowania myjni samoobsługowej przygotowanej wspólnie z naszym partnerem biznesowym Raiffeisen Leasing.

Dzięki wieloletniej współpracy naszych firm możemy zaproponować Państwu finansowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jedną z propozycji jest „leasing 100%”.  W tej wyjątkowej  ofercie suma opłat leasingowych wynosi tylko 100% wartości finansowanej myjni. Dzięki tej formie zakupu zyskujecie Państwo wszystkie przywileje podatkowe przy minimalnym wkładzie własnym, nie płacąc przy tym żadnego procentu. Ze względu na dużą wartość inwestycji i specyfikę urządzenia wymagana jest pełna procedura weryfikacji zdolności leasingowej i zabezpieczenia płatności, jednak każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie.

Pomożemy  Państwu w procesie przygotowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania finansowania i ograniczymy czas związany z załatwieniem formalności leasingowych  do minimum.   


Dotacje unijne

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej stwarza przedsiębiorcom coraz większe możliwości.

Jedną z nich jest dofinansowanie z funduszy unijnych na zakup nowoczesnych technologii jakimi są bezdotykowe myjnie samoobsługowe Ehrle. Są to urządzenia innowacyjne, proekologicznej i co najważniejsze ekonomiczne.

Dzięki funduszom europejskim nasi klienci  zrealizowali wiele inwestycji. W celu skorzystania z możliwości jakie daje Unia Europejska należy dostosować firmę do wymogów rynku unijnego oraz poprawić jej konkurencyjność.

W zależności od miejsca zamieszkania i lokalizacji inwestycji można skorzystać  z regionalnego programu operacyjnego bądź Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W przypadku planowania  uruchomienia myjni na wsi bądź w mieście do 5 tysięcy mieszkańców należy skorzystać z działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.

Wniosek o dofinansowanie w  tym programie może złożyć również osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej. W pozostałych przypadkach pozostaje skorzystanie z Regionalnego Programu Operacyjnego.  Informacji na temat programów realizowanych przez Regionalne Programy Operacyjne można uzyskać we właściwych Urzędach Marszałkowskich.